Gebze Akşam Lisesi

Gebze Akşam Lisesi, Gebze’nin tek akşam lisesidir. Tüm bölgeye hizmet verecek olan Gebze Akşam Lisesi lise eğitimi tamamlayamayan öğrenciler için büyük şans doğurmaktadır. Gündüz çalışıp, akşam okuma sahibi olacağınız Gebze Artı Akşam Lisesinde diğer şubelerimizde de olduğu gibi üst yaş sınırı bulunmamaktadır.
Lise eğitimi yarıda kalan veya örgün eğitim dışına çıkan ortaokul mezunları, lise eğitimlerini okulumuzda tamamlayabilirler.
Yılların birikimi ve tecrübesi ile birçok öğrencisini üniversiteli yapan Artı Akşam Lisesi, Gebze ve çevresinden gelen öğrencilerinin başarısı için tüm kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Gebze Akşam Lisesi kayıt fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için anasayfa kısmında bulunan iletişim formunu doldurabilir yada iletişim numaramızı arayabilirsiniz.
18 yaşından büyük tüm bireyler, lise diplomalarını alabilmek için akşam lisemize kayıt olabilir.
Lise terk ya da açık öğretim lisesi öğrencileri akşam lisesine kayıt olarak derslerinde başarılı olma şansını yakalayabilirler.
Akşam lisesinde eğitim görmek isteyenler hemen kayıt olarak eğitim şanslarını sürdürebilirler.

Gebze Artı Akşam Lisesi’ne, Çayırova, Darıca, Dilovası, ve Hereke ilçelerinden ulaşım açısından rahat bir konumdadır.
2 Comments
 • Feyza Cantürk
  Posted at 16:14h, 13 Mayıs Cevapla

  Merhaba ben 16 yaşımdayım ve seneye açık öğretime geçeceğim (17 yasimi doldurmus oluyorum) ben de bu okuldan yararlanabilir miyim? Ve de arkadaşımda acık öğretimde aktif öğrenci olarak gözüküyor. O da diplamasını almak istiyorum ama biz eğitiminizi merak ediyoruz. Hani okul gibi ders mi veriyosunuz? Yoksa özel okul mantığıyla mı hareket ediyorsunuz? Ve fiyatlarınız ne kadar?

  • admin
   Posted at 15:29h, 15 Mayıs Cevapla

   Merhaba detaylı bilgi alabilmeniz için 0212 541 51 51 iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Post A Comment