Avcılar Akşam Lisesi

Avcılar Akşam Lisesi eğitim şansını kaybetmiş olan ve örgün eğitime devam edemeyecek olan kişiler için akşam liselerinde eğitim imkanı bulunmaktadır. Avcılar Akşam Lisesi sizi mezun olma şansına sahip ediyor.
Artı Akşam Lisesi Avcılar Şubesi, İstanbul’un en eski akşam liselerinden biridir. Artı Akşam Lisesi Avcılar Şubesi günümüze kadar yüzlerce öğrencisini lise mezunu yapmış ve eğitime devam etmektedir. Birçok öğrencisini üniversiteli yapan Artı Akşam Lisesi Avcılar Şubesi, öğrencilerinin başarısı için tüm kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Avcılar Akşam Lisesi kayıt fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için anasayfamızda bulunan ön başvuru formunu doldurabilir yada iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
18 yaşından büyük tüm bireyler, lise diplomalarını alabilmek için akşam lisemize kayıt olabilir.
Lise terk ya da açık öğretim lisesi öğrencileri akşam lisesine kayıt olarak derslerinde başarılı olma şansını yakalayabilirler.
Akşam lisesinde eğitim görmek isteyenler hemen kayıt olarak eğitim şanslarını sürdürebilirler.

Artı Akşam Lisesi Avcılar Şubesi, Beylikdüzü Akşam Lisesi, Esenyurt Akşam Lisesi, Büyükçekmece Akşam Lisesi ve Küçükçekmece Akşam Lisesi olarak tüm bu ilçelere ulaşım açısından çok kolay bir konumdadır.
No Comments

Post A Comment