Kurucumuz | Artı Akşam Lisesi

Kurucumuz

Her geçen yıl büyümeye devam ediyoruz…
13 yıl önce başlayan yolculuğumuz her yıl yükselen bir grafikle geleceğe doğru ilerliyor. Atatürk İlke ve İnkilaplarının ışığında, küreselleşen dünyadaki öğrenme kuramlarının yakınından takip edildiği bir ortamda, seçkin öğretim kadrosunun liderliğinde, insan yetiştiren çağdaş bir eğitim kurumuyuz.
Bilgiyi saklayan değil kullanan, öğrenmeyi ezberleyen değil özümseyen, zihinsel gelişimin yanında duygusal ve bedensel gelişimini de önemseyen, bugünün değil geleceğin inşasını yapan, milli ve manevi değerlerinin farkında olan, büyük düşünen, düşündüklerini uygulayan, dünyaya penceresini açık tutan, uluslararası düzeyde yeterliliğe ulaşmış özgüveni yüksek bir nesil yetiştiriyoruz.
Biz her geçen gün büyüyen ve büyüdükçe güçlenen bir aileyiz. Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla, hedeflerimizi gerçekleştiren eğitim anlayışımızla, herhangi bir ideolojiye hizmet etmeden, evrensel ilkeler ışığında “Değer Katan” eğitim felsefemiz ile hareket ederiz. Bu ruhu karşılıklı güvene, kişiler ve bölümler arasındaki etkili iletişime, demokratik ortamda yapılan ekip çalışmasına, kaliteden ödün vermemek adına sistemli bir şekilde yürütülen misyonumuzla sürdürülebilir hedeflerimize borçluyuz. Alanında lider bir pozisyona yerleşen Artı Akşam Lisesi, bu gücünü öğrencilerinden, velilerinden ve öğretmenlerinden almaktadır. Sunduğumuz hizmet kurumlarımızın büyümesindeki en büyük sebeptir.

Yeni bir döneme daha başlamanın heyecanıyla hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.
Savaş VELİOĞLU
Artı Akşam Liseleri
Kurucusu