Zeytinburnu Akşam Lisesi | Artı Akşam Lisesi | 0212 546 55 00

Zeytinburnu Akşam Lisesi

Lise eğitimi yarıda kalan veya örgün eğitim dışına çıkan ortaokul mezunları, lise eğitimlerini okulumuzda tamamlayabilirler.
Zeytinburnu Artı Akşam Lisesi lise eğitimi yarıda kalan tüm vatandaşlarımızın eğitim süreçlerini tamamlamaları konusunda büyük bir şans.
Örgün eğitim dışına çıkan öğrenciler lise diploması alma hakkını okulumuzda eğitim görerek tekrardan kazanma şansına sahiplerdir.
Artı Akşam Lisesi Zeytinburnu Şubesi günümüze kadar yüzlerce öğrencisini lise mezunu yapmış ve eğitime devam etmektedir.
Birçok öğrencisini üniversiteli yapan Artı Akşam Lisesi Zeytinburnu Şubesi, öğrencilerinin başarısı için tüm kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.
Zeytinburnu Artı Akşam Lisesi’ne, Fatih, Bakırköy, Bayrampaşa, Güngören, Esenler ve Bahçelievler ilçelerine ulaşım açısından çok kolay bir konumdadır.
Zeytinburnu Akşam Lisesi kayıt fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için anasayfa kısmında bulunan iletişim formunu doldurabilir yada iletişim numaramızı arayabilirsiniz.
18 yaşından büyük tüm bireyler, lise diplomalarını alabilmek için akşam lisemize kayıt olabilir.
Lise terk ya da açık öğretim lisesi öğrencileri akşam lisesine kayıt olarak derslerinde başarılı olma şansını yakalayabilirler.
Akşam lisesinde eğitim görmek isteyenler hemen kayıt olarak eğitim şanslarını sürdürebilirler.