Zeytinburnu Akşam Lisesi

Lise eğitimi yarıda kalan veya örgün eğitim dışına çıkan ortaokul mezunları, lise eğitimlerini okulumuzda tamamlayabilirler. Zeytinburnu Artı Akşam Lisesi lise eğitimi yarıda kalan tüm vatandaşlarımızın eğitim süreçlerini tamamlamaları konusunda büyük bir şans. Örgün eğitim dışına çıkan öğrenciler lise diploması alma hakkını okulumuzda eğitim görerek tekrardan kazanma şansına sahiplerdir.
Artı Akşam Lisesi Zeytinburnu Şubesi günümüze kadar yüzlerce öğrencisini lise mezunu yapmış ve eğitime devam etmektedir. Birçok öğrencisini üniversiteli yapan Artı Akşam Lisesi Zeytinburnu Şubesi, öğrencilerinin başarısı için tüm kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Zeytinburnu Akşam Lisesi kayıt fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için anasayfa kısmında bulunan iletişim formunu doldurabilir yada iletişim numaramızı arayabilirsiniz. 18 yaşından büyük tüm bireyler, lise diplomalarını alabilmek için akşam lisemize kayıt olabilir.
Lise terk ya da açık öğretim lisesi öğrencileri akşam lisesine kayıt olarak derslerinde başarılı olma şansını yakalayabilirler. kşam lisesinde eğitim görmek isteyenler hemen kayıt olarak eğitim şanslarını sürdürebilirler.

Zeytinburnu Artı Akşam Lisesi’ne, Fatih, Bakırköy, Bayrampaşa, Güngören, Esenler ve Bahçelievler ilçelerine ulaşım açısından çok kolay bir konumdadır.
1 Comment
  • ali
    Posted at 16:58h, 15 Ağustos Cevapla

    merhaba ben sıanav lisesinde okuyorum lisem kapandı devlete puanım yetmiyor diğer özel okulara gitmek istedim fiyatları 22 binden başlıyor benimde bir arkadaşım sizin okulu önerdi tastiknamemi alıp sizin okula gelebilirmiyim veya sizin okula girmem için başaka bir yol varmı

Post A Comment