Akşam Lisesi Fiyatları | Artı Akşam Lisesi | 0212 541 51 51

Akşam Lisesi Fiyatları

Akşam Lisesi Fiyatları

Bir şekilde örgün eğitim denen mevcut düzenli okul sistemi içinde okuma şansını kaybetmiş her yaştan kişiye lise mezunu olma şansını ikinci kez veren Artı Akşam Lisesi MEB’e bağlı olarak hizmet veren özel bir lisedir. Öğrencileri mezun olduklarında diğer tüm lise mezunlarıyla eşit haklara sahiptirler. İsterseniz üniversite okumayı bile düşünebilirsiniz. Olmayacak şey değildir ve bunların hepsi bizim için birer kişisel başarı hikayesi, azim öyküsü olacaktır. Özellikle eskiden ortaokul olarak bilinen seviyeden sonra okuma olanağı bulamamış kadınlarımızı sınıflarımızda öğrencimiz olarak görmek istiyoruz.

İkinci Şansınızı Kullanın

Yeniden eğitim imkanı elde etmenin bedeli olamaz, hayatta ikinci bir şans elde etmenin değeri çok büyüktür. Fakat aklınıza hemen akşam lisesi fiyatları olarak yüksek rakamların konuşulacağı gelmesin. Okulumuzun internet sitesinde ön kayıt formunu, kayıtlar için gereken evrakları ve diğer fiyat bilgilerini bulacaksınız, bizimle iletişime geçerseniz fiyatlarımızın makul seviyede olduğunu göreceksiniz.

Yaşınız kaç olursa olsun eğitim için geç kalmadığını fark edeceksiniz. Sınıflarımızdaki öğrencilerle tanıştığınızda yalnız olmadığınızı fark edecek, hayal ettiğiniz mesleğe sahip olacaksınız.

Artı Akşam Lisesi; Lise Mezunu Olun!

Hangi yaşta olursanız olun, hayata değer katmanın yolu her zaman için eğitimden geçer. Bizim gibi gelişmekte olan ülkelerin kalkınabilmesi için eğitimden başka çıkar yol yoktur. Biliyorsunuz ki bugün kamu ve özel sektörde hangi iyi işe başvurursanız başvurun sizden en az lise diploması istenmektedir. Bu yüzden Artı Akşam Lisesi öğrencisi olmayı kendinize yaptığınız artı bir yatırım olarak düşünün. Temel kuralımız eğitimin yaşının olmayacağıdır.

 

Eğitim ve öğretim konusunda her zaman bilinçli hareket etmek için okullarımızdan destek alabilirsiniz. Türkiye’nin en çok talep edilen akşam lisesi olarak sizleri de okulumuz Artı Akşam Lisesi’ne davet ediyoruz.